Služby

Klasická švédská masáž

Jedná se o propracovanou klasickou masáž, která odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva a napomáhá lepšímu prokrvení svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek.


Doba ošetření trvá podle zvolených partií cca 50 min až 110min

záda + šíje ............................................ 50min

nohy přední a zadní strana ............. 50min

záda, šíje, nohy a ruce - rychle ...... 80min

záda, šíje, nohy a ruce ....................... 110min 

Dornova metoda a Breussova masáž

Je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Zároveň s Dornovou metodou se aplikuje i Breussova masáž - jde o velmi jemnou formu masáže páteře. Masáž se provádí pomalými a jemnými hmaty, je uvolňující a velmi příjemná.


Doba ošetření trvá 90min - 110min podle množství potíží, objednává se vždy na 2h.

Bowenova masáž

Patří mezi holistické, neinvazivní metody.  Ošetření se nesoustředí na uvolnění jednoho svalu, ale pracuje s celými oblastmi těla, popřípadě s celým tělem. To vede k uvolnění na povrchové úrovni (přímé ovlivnění nervových zakončení v kůži, podkoží a svalech) i vnitřní (nepřímé ovlivnění vnitřních orgánů) s využitím vlastních regeneračních mechanismů ošetřovaného organismu. Provádí se přes oblečení.

Bowenova masáž je účinná u zdravotních problémů, jako jsou: bolesti zad, svalů, kloubů, hlavy, migrény, psychické problémy (úzkost, deprese), stres, kožní problémy, zažívací problémy, chronická únava, ale i cysty, otoky, poúrazové stavy a další..... 


Doba ošetření trvá cca 50 min 

Reflexní terapie plosky nohy

Při této metodě se využívá masáže a stlačování příslušných bodů na plosce nohy. Tyto reflexní zóny odpovídají jednotlivým částem těla a orgánům a k jejich stimulaci se využívá pevný tlak, který provádíme převážně bříškem palce a špičky prstů.


Doba ošetření trvá cca 50 min

Baňkování bolavých zad

Při této metodě kombinuji techniky statického a pohyblivého baňkování tak, aby došlo k co největšímu uvolnění celých zad a šíje.


Doba ošetření trvá 45 min


Breussova masáž 

Je to velmi jemná forma masáže páteře. Masáž se provádí pomalými a jemnými hmaty kdy se intenzivně vtírá třezalkový olej, je uvolňující a velmi příjemná.


Doba ošetření trvá 45 min 

Reiki

Jde o působení energií reiki na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. 

Jedná se o doplňkovou metodu, kterou využívám v kombinaci s ostatními masážemi.

Fundované doteky

Trigger pointy - spoušťové body jsou nejčastější příčinnou Vašich bolestí a bloků - za pomoci fundovaných doteků dojde k jejich uvolnění.

Jedná se o doplňkovou metodu, kterou využívám v kombinaci s ostatními masážemi. 

Tejpování

Používá se k relaxaci a podpoře namožených, natažených či natržených svalů, aby došlo k jejich rychlejšímu uzdravení.